Menu
Your Cart

Architectural sketches

Відповідно до  Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 р. передбачено розбудову спортивної інфраструктури м. Києва, у тому числі шляхом будівництва та модернізації спортивних споруд та багатофункціональних спортивних комплексів. Зокрема, проектування та будівництво багатопрофільних спортивних споруд, баз олімпійської та параолімпіймької підготовки, облаштування та благоустрій багатофункціональних спортивних майданчиків із синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням, проектування та будівництво нових плавальних басейнів тощо.


Таким чином, ТОВ "А2 ПРОЕКТ" на замовлення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) було розроблено передпроектні пропозиції багатофункціонального спортивного комплексу по вул. Тростянецькій, 60 в Деснянському районі міста Києва, в якому передбачено будівництво велотреку, який відповідає світовим та олімпійським вимогам щодо проведення змагань міжнародного класу з даного виду спорту. Єдиної споруди басейну та льодової арени, де за найсучаснішими енергозберігаючими технологіями надлишкове тепло, яке виробляється внаслідок роботи обладнання, що оолоджує лід, використовується для обігріву приміщення басейну. Також, передбачено будівництво готельного комплексу та прибудованого до нього легкоатдлетичного манежу. Такий набір об'єктів, дає змогу місту проводити змагання міжнародного класу на найвищому рівні, та підняти привабливість та імідж Києва на світовій спортивній арені, прокласти шлях до успіху вітчизняним спортсменам, та успішно виховувати нові таланти в різних видах спорту. 


При проектуванні враховано концепцію сталого розвитку, максимально збережено існуючі зелені насадження, організовано привабливий публічний простір - спортивну площу з фонтаном, вздовж центральної вісі спортивного комплексу. Передбачено будівництво нових та реконструкцію існуючих площинних спортивних споруд. Рекреаційна функція парку збільшена, та може використовуватися для відпочинку жителями оточуючих житлових будинків та всього міста.

Будівництво комерційних споруд на території аеропорту "Бориспіль" передбачає влаштування терміналів для покращення логістики вантажних авіа-перевезень. В складі комплексу передбачено адміністративно-офісні приміщення та готель для персоналу.
Тарасівка - населений пункт, який знаходиться в зоні впливу міста Киева, є його сателітом, тому забудову запропоновано саме міську. Житловий комплекс складається х двох житлових будинків, де в першому будинку одна із секцій є нежитловою. Там пропонується розміщення об'єктів соціально-побутового обслуговування населення, зовнішнього та внутрішньго. При розробці даного проекту, ми вийшли за рамки меж відведених для будівництва земельних ділянок, та сприймали територію, як містобудівну одиницю, в якій заклали тенденції для подальшого розвитку кварталу. Враховано сусідство з активною транспортною артерією - залізничною гілкою, та перехрестям двох магістральних вулиць. Зелена буферна зона від залізниці - пропонується використовувати як сквер, відповідний благоустрій також передбачено в проекті.
При розробці передпроектних пропозицій будівницвта житлового комплексу на Дніпровській набережній враховано, перш за все, містобудівна інтеграція нового житлового формування в структуру міста. Передбачено продовження вулиці Клеменської та перетин її з Дніпровською набережною, що покликане зробити комфортним транспортне сполучення нового житлового комплексу. Для більш виразного художнього сприйняття комплексу з води, передбачено "каскадні секції" з перемінною поверховістю, що створює "силует" комплексу.
Будівництво кіно-павільйону на території київського ВДНГ. Сучасна архітектура для креативної компанії.

___

There are no products to list in this category.