Багатофункціональний спортиний комплекс по вул. Тростянецькій в м. Києві

Відповідно до  Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 р. передбачено розбудову спортивної інфраструктури м. Києва, у тому числі шляхом будівництва та модернізації спортивних споруд та багатофункціональних спортивних комплексів. Зокрема, проектування та будівництво багатопрофільних спортивних споруд, баз олімпійської та параолімпіймької підготовки, облаштування та благоустрій багатофункціональних спортивних майданчиків із синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням, проектування та будівництво нових плавальних басейнів тощо.

Таким чином, ТОВ "А2 ПРОЕКТ" на замовлення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) було розроблено передпроектні пропозиції багатофункціонального спортивного комплексу по вул. Тростянецькій, 60 в Деснянському районі міста Києва, в якому передбачено будівництво велотреку, який відповідає світовим та олімпійським вимогам щодо проведення змагань міжнародного класу з даного виду спорту. Єдиної споруди басейну та льодової арени, де за найсучаснішими енергозберігаючими технологіями надлишкове тепло, яке виробляється внаслідок роботи обладнання, що оолоджує лід, використовується для обігріву приміщення басейну. Також, передбачено будівництво готельного комплексу та прибудованого до нього легкоатдлетичного манежу. Такий набір об'єктів, дає змогу місту проводити змагання міжнародного класу на найвищому рівні, та підняти привабливість та імідж Києва на світовій спортивній арені, прокласти шлях до успіху вітчизняним спортсменам, та успішно виховувати нові таланти в різних видах спорту. 

При проектуванні враховано концепцію сталого розвитку, максимально збережено існуючі зелені насадження, організовано привабливий публічний простір - спортивну площу з фонтаном, вздовж центральної вісі спортивного комплексу. Передбачено будівництво нових та реконструкцію існуючих площинних спортивних споруд. Рекреаційна функція парку збільшена, та може використовуватися для відпочинку жителями оточуючих житлових будинків та всього міста.

Форма зворотнього зв'язку
Партнери
×
Зворотній зв'язок